Tiešsaistes grāmatvedība PayTraq pārskata grāmatvedības pakalpojuma sniegšanas principus, apvienojot grāmatveža un viņa klientu darbu vienā platformā.


Integrēts mākoņu risinājums veicinās Jūsu sadarbību ar klientiem. Vienkāršs interfeiss un jaudīgas funkcionālas iespējas kvalitatīvo pakalpojumu sniegšanai taupīs Jūsu laiku un paplašinās Jūsu klientu loku.

Ar vienu lietotāja kontu Jūs varēsiet savienot darbu ar neierobežotu klientu loku, kur Jūs arī nebūtu. Tiešsaistes grāmatvedības lietošana nodrošinās Jums pieeju klientu datiem no jebkuras vietas. Grāmatvedības kārtošanai vairs nav nepieciešamības pastāvīgās tikšanās dokumentu nodošanai.

Jūs varēsiet koncentrēties datu analīzē un konsultācijās, nevis pirmdokumentu apstrādē. Vairs nav nepieciešamības datņu pārsūtīšanā grāmatojumu atkārtotāj ievadīšanai. Nav problēmu ar versiju nesavienojamību vai datu bojājumiem. Jūs un Jūsu klienti strādājat vienā platformā reālā laika režīmā no jebkuras vietas.

PayTraq ļauj piesaistīt klientus no visas pasaules, piedāvājot viņiem inovatīvus automatizētas mākoņu risinājumus, atbilstošus mazās un vidējās uzņēmējdarbības vajadzībām.

Grāmatvedība mākonī

PayTraq ir grāmatvedības uzskaites profesionāls risinājums ar pilnīgu divkāršā ieraksta principa atbalstu. Jūs saņemat visu kas ir nepieciešams grāmatvedības uzskaites kārtošanai bez ilgām apmācības stundām.
Galvenā grāmata, pārbaudes bilance, hronoloģiskais reģistrs, kontu un partneru izraksts. Tiek atbalstīti abi nodokļu uzskaites principi kā kases princips (naudas līdzekļu uzskaite) tā arī uzkrājuma princips.


Speciālais cenu piedāvājums praktizējošiem grāmatvežiem un grāmatvedības pakalpojumus sniedzošiem uzņēmumiem

Business 10
Līdz 10 uzņēmumiem

€70/mēn.
Līdz 10 lietotājiem
katrā uzņēmumā

Business 25
Līdz 25 uzņēmumiem

€150/mēn.
Līdz 10 lietotājiem
katrā uzņēmumā

Business 50
Līdz 50 uzņēmumiem

€250/mēn.
Līdz 10 lietotājiem
katrā uzņēmumā

Papildu informācijai vienkārši sazinieties ar mums