Par mums


Mēs izstrādātājam vienkāršus lietošanā, bet vienlaicīgi funkcionālus rīkus uzņēmējdarbības vadībai mākonī.

Mūsu integrēts risinājums ietver sevī rēķinu izrakstīšanu, iepirkumu vadību, noliktavas uzskaiti, darbu ar maksājumiem, grāmatvedības uzskaiti pēc divkāršā ieraksta principa, darba algas aprēķinu, pamatlīdzekļu un nemateriālo ieguldījumu uzskaiti, darbu ar finanšu aizņēmumiem/aizdevumiem un daudz ko citu.

Mēs palīdzēsim Jums taupīt laiku un naudu, optimizējot Jūsu uzņēmējdarbības procesus, lai tie kļūtu daudz efektīvāki.

Contact Us

 

Kas tas ir "mākonis"?
Mākonis ir platforma, kas ļauj datiem un programmas nodrošinājumam būt pieejamam jebkurā laikā, jebkurā vietā, no jebkuras ierīces ar interneta pieslēgumu. Mākonis minimizē datu atkarību no Jūsu datora cieta diska.

Kas tas ir "tiešsaistes grāmatvedība"?
Tiešsaistes vai interneta grāmatvedība ir grāmatvedības uzskaites metode balstīta uz web aplikācijām. Atšķirībā no grāmatvedības programmām, kuras ir izvietotās uz darba virsmas (desktop), tiešsaistes grāmatvedības gadījumā vairs nav nepieciešamības kaut kādu programmu vai atjauninājumu instalēšanā konkrēti uz Jūsu datorā. Tā vietā grāmatvedības operāciju ievadīšanai un atskaišu sagatavošanai tiek lietots interneta pārlūks.

Kāpēc mākonis un grāmatvedības programma ir radīti viens otrām?
Tiešsaistes grāmatvedība nozīmē uzņēmēja un grāmatveža kopēju darbu. Uzņēmuma īpašniekam ir vienmēr pieejami aktuālie dati, kas nodrošina lielāku kontroli uzņēmuma vadībā. Mākoņu risinājumi ir saprotami lietošanā, ekonomiski efektīvi un var būt integrēti ar citiem tiešsaistes servisiem un aplikācijām.