Apskats


Integrēts mākoņu risinājums Jūsu uzņēmējdarbības uzsākšanai un atbalstīšanai. ERP sistēmas līmeņa funkcionalitāte un saprotamais interfeiss taupīs Jūsu laiku un ļaus ātri uzsākt darbu.

Pilnās funkcionalitātes rīks pārdošanu un iepirkumu vadībai ar integrēto tiešsaistes grāmatvedību un noliktavas uzskaiti. Pluss dažādu valūtu atbalsts.

Tiešsaistes krājumu vadība ar dažādu pārdošanas un iepirkumu ķēžu variantu atbalstīšanu krājumu vadībai un kontrolei dažādās noliktavās.

Tiešsaistes grāmatvedība divkāršā ieraksta sistēmā. Jūs saņemsiet visu, kas ir nepieciešams Jūsu grāmatvedības uzskaitei bez rūpēm, kā tas notiek sarežģītās ERP sistēmās.

 • Veidojiet un sūtiet rēķinus un cenu piedāvājumus Veidojiet profesionālus un viegli iestādāmus cenu piedāvājumus, pasūtījumus, rēķinus un kredītrēķinus. Sūtiet visus dokumentus Jūsu klientam uzreiz no sistēmas ar vienu peles klikšķi. Dariet to tik reizes cik tas ir nepieciešams, tik klientiem cik Jums ir.
 • Tiešsaistes maksājumi. Saņemiet naudu ātrāk Saņemiet naudu ātrāk, sākot pieņemt maksājumus tieši no rēķiniem reālā laikā režīmā. PayPal un kredītkaršu atbalsts. PayTraq pats izveidos visus apmaksas grāmatojumus, tie vairs nav jāievada manuāli vai jāimportē.
 • Dažādu valūtu atbalsts Strādājat nē tikai iekšzemē? Izrakstiet rēķinus jebkurā valūtā. Pilnīgs dažādu valūtu atbalsts ar automātisko ECB kursu lejupielādi ikdienu. Realizētā un nerealizētā peļņa/zaudējumi no valūtas kursa savārstībām.
 • Periodiskie rēķini Ja Jūs savā uzņēmējdarbībā regulāri sūtāt rēķinus, tad rēķinu automātiskā izrakstīšana palīdzēs Jums saņemt maksājumus ātrāk un taupīs Jūsu laiku izrakstot rēķinus.
 • Maksājumu kontrole Pasakiet nē nesavlaicīgai rēķinu apmaksai. Jūs uzreiz redzat cik Jums ir parādā un kādai summai jābūt apmaksātai. PayTraq var automātiski sūtīt atgādinājumus par savlaicīgi neapmaksātiem rēķiniem.
 • Norēķinu salīdzināšana Saprotams norēķinu salīdzināšanas akts ātri parādīs visus izrakstītus rēķinus par periodu, kā arī saņemtos maksājumus vai kredītrēķinus. Norēķinu salīdzināšanas akts varbūt aizsūtīts klientam tieši no sistēmas, lai atgādinātu par saistībām vai parādīt savstarpējo norēķinu vēsturi.
 • Iepirkuma pasūtījums Iepirkuma pasūtījums parasti ir pirmais solis preces iepirkšanā. Veidojiet iepirkumu pasūtījumus un sūtiet tos piegādātājam tieši no programmas. Vēlāk veidojiet no iepirkumu pasūtījuma piegādi vai rēķinu.
 • Iepirkumu rēķini PayTraq ir viegli un ātri kontrolēt visus iepirkumus un saimnieciskās darbības izdevumus. Vienkārši ievadiet nepieciešamus datus un izveidojiet piegādātāja rēķinu dažu sekunžu laikā.
 • Iepirkumu iesūtne Iepirkumu iesūtne ir vieta, kurā Jūs varat saņemt automātiski savus ienākošus rēķinus un čekus par dažādiem uzņēmuma izdevumiem ar e-pasta vai Dropbox palīdzību.
 • Avansu norēķinu personas Veidojiet un kontrolējiet uzņēmuma saimnieciskās darbības avansu norēķinu personas izdevumus. Norēķinu salīdzināšana ar avansu norēķinu personu paradīs naudas līdzekļu kustību periodā, bilance palīdzēs atlīdzināt darbiniekiem iztērētus līdzekļus.
 • Bankas izraksts Skatāties visas bankas izraksta naudas kustības un atlikumus vienā vietā. Visas Jūsu bankas operācijas varbūt viegli lejupielādētās un sabalansētās. Gudra sakritību meklēšanas sistēma palīdzēs ātri un viegli ievadīt bankas operācijas.
 • Kontrolējiet noliktavu Noliktavas uzskaites pilnās funkcionalitātes jaudīga sistēma ar dažādām krājumu novērtēšanas un uzskaites metodēm. Jūs iegūstiet pilnu kontroli un noliktavas operāciju caurspīdīgumu. PayTraq vienkāršo un automatizē visas noliktavas operācijas.
 • Vadības atskaites PayTraq piedāvā plašu vadības atskaišu izvēli. Jūs zināsiet kā strādā Jūsu uzņēmums ik dienu, ik nedēļu, ik mēnesi.
 • Finanšu atskaites Aktuālie finanšu atskaišu dati nodrošina tūlītējo priekšstatu par Jūsu uzņēmējdarbību. Grāmatvedības bilance, peļņas vai zaudējumu pārskats, naudas plūsmu pārskats, pārbaudes bilance un daudz kas cits.
 • Hands-free grāmatvedība Visi standarti saimnieciskās darbības darījumi automātiski attēlojas grāmatvedības uzskaitē un nepieprasa turpmāko apstrādi. Manuālo grāmatojumu ievadīšanu var lietot nestandartu operāciju ievadīšanai
 • Automātiski grāmatojumi Noderīga funkcija, ja Jums ir nepieciešams atkārtot vienus un tos pašus grāmatojumus regulāri.
 • Datņu glabāšana Lejupielādējiet datnes praktiski katrai operācijai no iepirkumu rēķiniem līdz klientu kārtiņām. Pateicoties datņu saglabāšanai PayTraq viss nepieciešamais ir vienmēr pa rokai!
 • PayTraq Mobile PayTraq iOS un Android lietotnes tieši pamatinformācijas iegūšanai un operatīvo datu saņemšanai.